Książki i komiksy

Uroboros rozpoczyna rozsyłanie przedruków “Phasmy”

phasma-star-wars-book-cover-tall-featured-image

Jak zapewne wiecie, bo mieliście nawet szansę przekonać się o tym na własnej skórze, pierwszemu wydaniu powieści Phasma w jednym z rozdziałów brakowało części tekstu. Wydawnictwo Uroboros bardzo szybko zapewniło, że zainteresowane wymianą osoby będą mogły tego dokonać nieodpłatnie. Dziś na Facebooku ogłoszono, że przedruki są już gotowe do wysyłki.

https://www.facebook.com/WydawnictwoUroboros/photos/a.158351844361488.1073741830.131217197074953/829494717247194/?type=3&theater

Jeśli wysłaliście do wydawnictwa swoje wadliwe egzemplarze książki, z całą pewnością już niedługo wróci do Was uzupełnione wydanie powieści o tajemniczej kapitan Najwyższego Porządku i będziecie mogli rozpocząć lekturę.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. A czy w sprzedaży są egzemplarze poprawione ? Czy wszystkie są wybrakowane i trzeba je wysyłac do poprawy do wydawnictwa ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.