Seriale

Wyciekła przybliżona data premiery oraz opis serialu „Star Wars: Resistance”

StarWars Resistance

Niemiecki portal Jedi-Bibliothek dotarł do bardzo interesujących informacji, odnoszących się do powstającego serialu animowanego Star Wars: Resistance. Prawdopodobnie poznaliśmy datę niemieckiej premiery pierwszych odcinków oraz ich skrócony opis.

Jak wynika z przecieków zdobytych przez serwis, Resistance zadebiutuje w Niemczech 13 października na kanale Disney XD, co mniej więcej pokrywa się z oficjalnymi zapowiedziami, wskazującymi na jesienny start. Jeśli animacja rzeczywiście pojawi się u naszych sąsiadów już w połowie października, możemy spodziewać się, że w tym samym czasie ukaże się również w USA i Wielkiej Brytanii. Ciężko w tej chwili spekulować na temat premiery w Polsce, ale tradycyjnie powinniśmy nastawić się na nieco późniejszy termin emisji pierwszych epizodów.

Prócz daty premiery, światło dzienne ujrzał skrócony opis serialu, zdradzający nam, jak rozpoczną się pilotażowe odcinki:

https://twitter.com/germanjedi/status/1022563879979765760

„Bojownik Ruchu Oporu, Poe Dameron, zleca młodemu pilotowi, Kazudzie 'Kazowi’ Xiono, misję infiltracji szeregów Najwyższego Porządku. Niewiele było w tym czasie wiadomo o tej tajemniczej organizacji i jej sile.

By wykonać swoją misję, Kaz udaje się na stację kosmiczną Colossus, która używana jest przez wiele statków jako punkt uzupełnień paliwa i dokonywania napraw. Odbywają się tam również bardzo niebezpieczne wyścigi. Niedługo po przybyciu na stację, Kaz zdradza się ze swoimi umiejętnościami pilotażu, co skutkuje wciągnięciem go w wyścig…”

Trzeba przyznać, że wstępny opis brzmi całkiem interesująco. Na pewno warto będzie dać tej serii szansę – w końcu odpowiada za nią ekipa Dave’a Filoniego, która ma na swoim koncie uwielbiane Wojny Klonów oraz nie najgorszych Rebeliantów.

Jeśli chcecie wiedzieć o serialu nieco więcej, zajrzyjcie do naszych poprzednich wpisów na ten temat:

  1. Zapowiedź
  2. Wywiad
  3. Nowa grafika

Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.