Saga Star Wars

Keri Russell także oficjalnie w Epizodzie IX!

keri-russell-star-wars-episode-ix-announcement

Kiedy wczoraj wieczorem poinformowaliśmy Was, kto znajdzie się w obsadzie IX Epizodu sagi Star Wars, lista aktorów na portalu StarWars.com nie była jeszcze kompletna. Informacje zostały jednak zaktualizowane i okazuje się, że zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami, w ostatnim rozdziale nowej trylogii wystąpi także Keri Russell.

Tak więc w Epizodzie IX wśród zupełnie nowych dla serii filmów twarzy znajdą się nie tylko Richard E. Grant Naomi Ackie, bo dołączy do nich jeszcze aktorka znana z filmów takich jak Mission: Impossible III czy Ewolucja planety małp. Warto wspomnieć, że Russell współpracowała już niejednokrotnie z reżyserem filmu, J.J. Abramsem.

Aktorka początkowo nie została wymieniona w oficjalnym ogłoszeniu, ponieważ w momencie, kiedy wytwórnia chciała już publikować informację o składzie załogi pracującej nad kolejnym filmem osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen, jej kontrakt nie był jeszcze w pełni gotowy – tak przynajmniej twierdzi Justin Kroll Variety, który jako pierwszy ogłosił, że Keri Russell otrzymała rolę w produkcji Lucasfilmu.

Nie wiemy jeszcze w kogo się wcieli, ale możliwe, że przypadła jej rola Mary, do której według doniesień jakiś czas temu poszukiwano aktorki w podobnym wieku. Niestety nie wiadomo, czy chodzi o znaną z Legend Marę Jade, bo takie imię mogło zostać nadane tylko roboczo lub nawet dla zmyłki.

Prace na planie Epizodu IX mają ruszyć lada chwila, zaś film ma trafić do kin w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.