Filmy

„Ostatni Jedi” w sierpniu na HBO GO!

Star Wars: The Last Jedi Finn (John Boyega) and BB-8

Jeśli macie ochotę powtórzyć sobie VIII Epizod sagi Star Wars, a nie zaopatrzyliście się jeszcze we własną kopię filmu, mamy dla Was dobrą wiadomość – film już niedługo trafi na platformę streamingową HBO GO.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie Ostatni Jedi zadebiutuje w usłudze, ale premiera telewizyjna filmu Riana Johnsona na kanale HBO przypadnie 26 sierpnia, więc na HBO GO wyląduje zapewne trochę później – jak jednak zapewniają nas informacje zamieszczane w mediach społecznościowych, będzie to jeszcze sierpień.

https://www.instagram.com/p/Bl5avz-h46D/?taken-by=hbopolska

Oprócz nowych Gwiezdnych Wojen w przyszłym miesiącu na HBO GO trafią między innymi Kingsman: Złoty krąg, nowy sezon Graczy oraz nowy sezon Teorii wielkiego podrywu.

Platforma streamingowa oferuje dostęp do swoich zasobów przez miesiąc za darmo, co w tym wypadku znaczy, że nawet jeśli nie jesteście subskrybentami usługi, będziecie mieli okazję powtórzyć seans Ostatniego Jedi i przy okazji przetestować HBO GO nie płacąc ani grosza.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.