Saga Star Wars

Plotka: zdjęcia do Epizodu IX w Jordanii

star-wars-episode-ix-logo-1536x864

Zdjęcia do IX Epizodu sagi Star Wars mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu i o ile większa część filmu zostanie nakręcona w Pinewood Studios w Londynie, tak według najnowszych doniesień, część nagrań odbędzie się w Jordanii.

Jason Ward z portalu Making Star Wars powołuje się na źródła, które wcześniej informowały go o planowanych zdjęciach do Ostatniego Jedi w Dubrowniku, zatem, choć informacji nie można uznać za pewną i w pełni wiarygodną, istnieją podstawy, aby uznać ją przynajmniej za prawdopodobną.

Dotąd lokacje w Jordanii służyły za Jedhę w Rogue One i początkowo miały służyć za Jakku w Przebudzeniu Mocy, jednak ostatecznie materiały do Epizodu VII kręcono w Abu ZabiOczywiście nie znaczy to, że w Epizodzie IX zobaczymy któryś z tych światów, bo uniwersum Gwiezdnych Wojen może zostać po prostu wzbogacone o jedną lokację więcej, choć nie można wykluczyć żadnej z możliwości – w końcu na Jakku wychowała się Rey, która cały czas pozostaje główną bohaterką nowej trylogii, Jedha z kolei obfitowała w kryształy kyber.

Za reżyserię Epizodu IX odpowiada J.J. Abrams, a film ma trafić do kin w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.