Gwiezdne Wojny - Historie

Ewan McGregor cały czas zainteresowany rolą Obi-Wana

Kenobi_Spin_off

Już od dłuższego czasu stale mówi się o filmie w świecie Gwiezdnych Wojen poświęconym postaci Obi-Wana Kenobiego. Plotki nawet całkiem niedawno głosiły, że taka produkcja faktycznie powstanie w najbliższym czasie, jednak znowuż kolejne stanowczo pohamowały nadzieje fanów. A co na to wszystko Ewan McGregor?

Aktor wcielający się w młodego Jedi w trylogii prequeli został zapytany o swoją przyszłość w uniwersum Gwiezdnych Wojen podczas wywiadu związanego z nadchodzącą premierą jego nowego filmu – Krzysiu, gdzie jesteś? – gdzie znalazł się także redaktor Screen Rant. Odpowiedź McGregora niestety brzmi podobnie do jego innych wypowiedzi na temat powrotu do roli Obi-Wana:

„Obawiam się, że nie wiem na ten temat nic więcej niż wy. Naprawdę nie wiem, ale jestem na to gotowy. Dobrze o tym wiecie.”

Osoby z optymistycznym podejściem mogłyby stwierdzić, że Ewan McGregor być może po prostu nie może nic zdradzić albo Lucasfilm rzeczywiście planuje wyprodukować film o Kenobim, ale projekt nie zaszedł jeszcze na tyle daleko, żeby zaangażować odtwórcę głównej roli. Prawdopodobnie jednak wytwórnia na razie najzwyczajniej w świecie nie podejmuje (miejmy nadzieję, że jeszcze nie podejmuje) żadnych kroków w stronę realizacji podobnego pomysłu. Choć nie oznacza to, że spin-off o Obi-Wanie nigdy nie powstanie, z pewnością nie powinniśmy spodziewać się wieści o nim w najbliższym czasie. Przynajmniej w tej chwili możemy mieć pewność, że Ewan McGregor z wielką chęcią dołączyłby do ekipy realizującej taki projekt.

Najbliższą gwiezdnowojenną premierą będzie Epizod IX, który na ekrany kin trafi w grudniu przyszłego roku. Jak na razie nie wiemy, jaka produkcja zadebiutuje na srebrnym ekranie po premierze ostatniego rozdziału sagi Skywalkerów, ale wiemy, że powstać mają przynajmniej dwie filmowe serie – trylogia Riana Johnsona oraz seria twórców Gry o Tron.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.