Filmy

To już oficjalne – zdjęcia do Epizodu IX ruszyły!

Epizod IX

Oficjalnie rozpoczęto dziś zdjęcia do IX Epizodu sagi Gwiezdnych Wojen w reżyserii J.J. Abramsa, o czym reżyser poinformował niedawno na swoim twitterowych profilu. Nagrania w większości odbędą się w londyńskim Pinewood Studios, choć krążą plotki, iż ekipa odwiedzi również Jordanię, która służyła wcześniej za scenerię dla Jakku i Jedhy.  

Z okazji rozpoczęcia nagrań Abrams opublikował na Twitterze zdjęcie przedstawiające kamerę z planu filmowego, dziękując jednocześnie Rianowi Johnsonowi oraz George’owi Lucasowi za wysiłek, jaki włożyli oni w rozwój świata Star Wars. Wspomniał także o Carrie Fisher, której nie ma już pośród nas i nie będzie mogła zobaczyć finału sagi Skywalkerów.

Premiera Epizodu IX zaplanowana jest na grudzień 2019 roku. Wystąpią m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russell oraz Richard E. Grant. Pełną obsadę znajdziecie w naszym wcześniejszym tekście.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.