Saga Star Wars

Zdjęcie z planu Epizodu IX może być wskazówką dla lokacji, która pojawi się w filmie

VicMahoney Ep IX

Przedwczoraj oficjalnie rozpoczęły się nagrania do IX Epizodu, którego reżyserem jest J.J. Abrams. Informowaliśmy Was już o twitterowym wpisie Abramsa, zawierającym fotografię z wnętrza Sokoła, jednak jest jeszcze jedno zdjęcie, mogące być wskazówką dla lokacji, jaka pojawi się w finalnej odsłonie sagi Skywalkerów.

Autorką posta jest druga reżyser dziewiątej części – Victoria Mahoney – która zamieściła zdjęcie okolicy nagrań, przedstawiające łąkę.

Wielu fanów sugeruje, że może to świadczyć o tym, iż w filmie pojawi się znana z serialu Star Wars: Rebels planeta Lothal lub charakteryzujące się podobnym klimatem Dantooine.

Dantooine-0
Dantooine
image_106bc26a
Lothal

Są to w tej chwili wyłącznie spekulacje i niewykluczone, że nasze domysły są błędne. Może przecież okazać się, iż będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową, nieznaną dotąd planetą.

Mimo wszystko chyba sami przyznacie, że miło byłoby zobaczyć któryś ze światów znanych z innych gwiezdnowojennych produkcji. My gorąco na to liczymy.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.