Saga Star Wars

Todd Fisher ujawnia, że w Epizodzie IX pojawią się również sceny z Leią z „Ostatniego Jedi”

The-Last-Jedi-Leia-in-Episode-IX

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że w IX Epizodzie sagi Star Wars powróci Leia Organa, w którą wcielała się zmarła w 2016 roku Carrie Fisher. Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, aktorka ponownie odtworzy swoją legendarną rolę, a to za sprawą niewykorzystanych nagrań z pierwszej części najnowszej trylogii – Przebudzenia Mocy. Okazuje się jednak, iż do tej pory nie mieliśmy pełnego obrazu sytuacji, o czym przekonaliśmy się dzięki rozmowie przeprowadzonej z bratem Carrie, Toddem Fisherem.

Wieści jako pierwszy przekazał serwis Star Wars News Net, który zapoznał się z nimi w trakcie rozmowy z Claytonem Sandellem w podcaście The Resistance Broadcast. Clayton powoływał się z kolei bezpośrednio na słowa Todda Fishera, z którym miał okazję podyskutować na temat przyszłości IX Epizodu:

„Rozmawiałem dziś o tym wszystkim z Toddem Fisherem i przyznał, że poruszał tę sprawę z J.J. Abramsem. Zapytałem go o sceny z Ostatniego Jedi, ponieważ informacja prasowa odnosiła się tylko do tych z Przebudzenia Mocy. Dowiedziałem się, że rzeczywiście wykorzystają sceny z Ostatniego Jedi. Próbowałem też wyciągnąć od niego, ile minut z filmu mają zamiar użyć, ale powiedział tylko: „Nie mogę ci tego zdradzić!”.

Powiedział też, że czekają nas spore niespodzianki – związane z filmem, rolą Carrie oraz niewykorzystanymi scenami. Będą to rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o fanach.

Ale wygląda na to, że mają całkiem sporo niewykorzystanych minut z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi.

Todd i cała rodzina są niezwykle podekscytowani tymi pomysłami i chcą, by to wszystko się wydarzyło.”

Wzmianka o „sporych niespodziankach” zawartych w niewykorzystanych scenach już sama w sobie jest zaskakująca, ponieważ do tej pory wszyscy spodziewali się, że twórcy skorzystają z nich tylko po to, aby po prostu w sensowny sposób uśmiercić księżniczkę. Wygląda jednak na to, że Leia będzie miała do zrobienia w IX Epizodzie znacznie więcej, co mnie osobiście niezmiernie cieszy.

Powyższe rewelacje mogą też tłumaczyć, dlaczego w swoim tweecie o rozpoczęciu zdjęć do dziewiątej części J.J. dziękował m.in. Rianowi Johnsonowi – w końcu także niewykorzystane fragmenty z filmu jego reżyserii pomogą w odpowiednim uhonorowaniu Carrie Fisher.

Co sądzicie o opisanych powyżej rewelacjach? Cieszycie się z tego, że Leia Organa odegra znacznie większą rolę w Epizodzie IX? Dajcie znać w sekcji komentarzy!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.