Gry

Imperator po miesiącu wróci do „Star Wars: Battlefront II” – patch już jutro!

Star-wars-battlefront-palpatine

Star Wars: Battlefront II to gra z ogromnym potencjałem, ale i wielkim pechem do błędów. Około miesiąc temu tytuł doczekał się patcha, mającego naprawić pewne niedociągnięcia związane z rozgrywką. Ostatecznie doprowadzono do „popsucia” Imperatora Palpatine’a, który po aktualizacji stał się istną maszynką do niszczenia wszelkich rozgrywek, co przejawiało się tym, że mógł on atakować przeciwników ukrytych za ścianami, a jego umiejętności cechowały się zdecydowanie zbyt dużym zasięgiem. Ekipa z DICE zdecydowała o usunięciu złoczyńcy z gry do czasu naprawienia tego rażącego błędu, ale pech chciał, że trafiliśmy wtedy na sezon urlopowy i gracze musieli czekać cały miesiąc na uporanie się z problemem.

Oczekiwanie dobiega jednak końca i już jutro opublikowana zostanie aktualizacja, mająca przywrócić do gry Palpatine’a oraz tryb Łowów Ewoków (niedźwiadki z Endora również spotkały się przed miesiącem ze sporym błędem, praktycznie uniemożliwiającym rozgrywkę). Co więcej, twórcy zapowiadają, iż dokonali istotnych zmian w balansie bohaterów posługujących się mieczami świetlnymi, którzy po przemodelowaniu systemu blokowania ataków są w tej chwili praktycznie bezużyteczni w starciach z piechotą.

To jednak nie koniec wieści, ponieważ wielkimi krokami zbliża się pierwszy dodatek związany z sezonem Wojen Klonów, wprowadzający do Battlefront II skórki dla sklonowanych żołdaków. Manager ds. społeczności z DICEBen Walke – oznajmił na Twitterze, że zaczął już tworzyć transmisję dla społeczności, która odnosi się do wspomnianej aktualizacji. To zaś oznacza, że pierwszy z serii dodatków jest naprawdę blisko!

Sierpień zapowiada się całkiem interesująco dla fanów Star Wars: Battlefront II. Miejmy nadzieję, że jest to tylko preludium do jeszcze ciekawszych kolejnych miesięcy.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.