Gwiezdne Wojny - Historie

„Łotr 1” na Netflix w Polsce tylko do 11 sierpnia

rogue-one-a-star-wars-story-netflix

Fani Gwiezdnych Wojen w Polsce od 12 lutego tego roku na platformie streamingowej Netflix mogli oglądać pierwszy spin-off sagi, Łotra 1. Jeśli jak dotąd nie zdążyliście wykorzystać możliwości obejrzenia filmu, będziecie musieli się pospieszyć, bo już niedługo zniknie on z usługi.

Jak donosi portal Nflix.pl, gwiezdnowojenna produkcja Garetha Edwardsa w Polsce będzie dostępna na Netflix jedynie do 11 sierpnia, także jeśli nie posiadacie swojej kopii filmu, a mielibyście ochotę powtórzyć sobie seans spin-offu o grupce rebeliantów wykradającej plany Gwiazdy Śmierci, macie cztery dni, aby wykorzystać do tego platformę streamingową (dostępne wersje językowe to napisy oraz dubbing) – jeśli nie jesteście subskrybentami usługi, możecie rozpocząć pierwszy, darmowy miesiąc korzystania z niej.

Rogue One był drugim wyprodukowanym przez Disneya filmem osadzonym w odległej galaktyce. Za reżyserię odpowiadał Gareth Edwards, w rolach głównych wystąpili Felicity JonesDiego Luna Ben Mendelsohn.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.