Wydarzenia

Odtwórca Boby Fetta z oryginalnej trylogii przechodzi na emeryturę

jeremy-bulloch-boba-fett

Twarz Jeremy’ego Bullocha może niekoniecznie budzi skojarzenia z Gwiezdnymi Wojnami, nawet u fanów kultowej sagi. Powód jest prosty – ikoniczna postać, w którą aktor wcielał się w filmach, zawsze ma na głowie hełm. Teraz Boba Fett zdejmie zarówno hełm, jak i mandaloriańską zbroję, po czym przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Siedemdziesięciotrzyletni aktor, będący przez długie lata swego rodzaju sercem fandomu Star Wars, regularnie pojawiał się na konwentach i spędzał czas z fanowską społecznością. Teraz zapowiedział w liście, że zakończy swoją aktywność:

„Drodzy Przyjaciele,

Z ciężkim sercem zdecydowałem o zaprzestaniu uczestniczenia w konwentach i odłożeniu hełmu Fetta. Nie była to łatwa decyzja. W 1979 zostałem wezwany na plan Imperium Kontratakuje, żeby zagrać Bobę Fetta i od tamtego dnia moje życie całkowicie zmieniło się w cudowny sposób. Możliwość inspirowania tylu pokoleń fanów Gwiezdnych Wojen była dla mnie zaszczytem. Spędziłem ponad 20 lat podróżując z moją żoną Maureen do niesamowitych krajów i poznałem wielu wspaniałych fanów. Dziękuję Wam bardzo, będziemy tęsknić za Wami wszystkimi.

Niech Moc zawsze będzie z Wami.

Jeremy”

Jeremy Bulloch nie przestanie za to składać autografów – zainteresowani powinni wysyłać prośby na adres imperialsignings@hotmail.co.uk.

My natomiast dziękujemy brytyjskiemu aktorowi z całego serca za wykreowanie teoretycznie małej, ale jednocześnie legendarnej i zapadającej w pamięć roli (oraz za niewielki występ w Zemście Sithów) i życzymy miłego odpoczynku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.