Seriale

Ogromny budżet i Mandalora jako miejsce akcji serialu aktorskiego Star Wars

mandalorians

Już dawno nie pojawiały się żadne nowe informacje na temat aktorskiego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, jednak warto było czekać – według najnowszych doniesień, serial Jona Favreau będzie miał ogromny budżet, a akcja może toczyć się na rodzinnej planecie Mandalorian.

The New York Times informuje, że producenci mają zamiar przeznaczyć na 10-odcinkowy sezon 100 milionów dolarów, co w przeliczeniu na poszczególne odcinki da po 10 milionów dolarów i pozwoli projektowi na spory rozmach. Podobnymi sumami w świecie seriali może pochwalić się Gra o Tron, jeden z najgłośniejszych i najlepiej zrealizowanych projektów ostatnich lat. Oznacza to, że aktorski serial gwiezdnowojenny będzie miał szansę zapewnić nam wrażenia estetyczne całkiem zbliżone do kinowych hitów.

Równie ciekawe informacje opublikował portal Making Star Wars, którego źródła twierdzą, że akcja serialu rozgrywać będzie się na Mandalorze, trzy lata po upadku Imperium i będzie skupiać się na staraniach Mandalorian, aby przywrócić planecie dawną chwałę. Te doniesienia zalecamy jednak traktować z dystansem, bo na ten moment to raczej niczym nie potwierdzone plotki.

Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen ma zadebiutować na małych ekranach na powstającej właśnie platformie streamingowej Disneya, kiedy ta trafi do powszechnego użytku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.