FanmadeGry

Fanowski mod do „Star Wars: Battlefront II” wprowadza kosmiczną bitwę nad Coruscant

Battlefront2_Coruscant_Mod

Star Wars: Battlefront II to bez wątpienia gra o świetnych efektach audiowizualnych. Niezaprzeczalnie jest to w tej chwili najlepiej wyglądający tytuł ze świata Gwiezdnych Wojen, co doceniają także utalentowani fani, którzy co rusz dodają opracowane przez siebie elementy, jakich nie udało się (być może jeszcze) stworzyć twórcom.

Całkiem niedawno produkcja doczekała się kolejnego moda, wprowadzającego kosmiczną bitwę nad planetą Coruscant, którą znamy z otwierających scen Zemsty Sithów. Gracze będą mieli także okazję poprowadzić myśliwiec Anakina Skywalkera i  droidy vulture w specjalnym malowaniu z III Epizodu.

Świetnie prezentujący się zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Warto zaznaczyć, że fanowskie dzieło działa wyłącznie w trybie Arcade, więc nie zagracie nad stolicą Republiki z innymi graczami.

Modyfikację możecie pobrać tutaj. Więcej o niej przeczytacie tutaj.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.