Gry

Patch oraz plan kolejnych dodatków do „Battlefront II” w przyszłym tygodniu

Clone_Trooper_Assault_-BattlefrontII

Gorąco liczyliśmy na to, że już w tym tygodniu ruszy się coś w kwestii publikacji aktualizacji do Star Wars: Battlefront II, stanowiącej fragment nadchodzącego sezonu Wojen Klonów. Wygląda jednak na to, że nowe „skiny” dla klonów otrzymamy dopiero w przyszłym tygodniu – tak przynajmniej sugeruje manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke, który zdradził wczoraj na Twitterze przybliżoną datę publikacji Transmisji dla Społeczności, pojawiającej się zawsze na kilka dni przed wypuszczeniem kolejnej łatki.

„Wiem, że wielu z was o to pyta, więc powiem krótko. Planujemy opublikować Transmisję dla Społeczności w przyszłym tygodniu.”

Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że długo wyczekiwane aparycje dla klonów były warte czasu, jaki im poświęcono.

To jednak nie koniec wieści! Pamiętacie jeszcze mapę nadchodzącej zawartości, którą udostępniono graczom kilka tygodni temu? Spora część fanów nie była zbyt zadowolona z jej ogólnikowego charakteru, więc DICE postanowiło udostępnić nam nową, bardziej szczegółową i nieco zaktualizowaną rozpiskę przyszłej treści. Podobnie jak update, ma ona ukazać się jakiś czas po Transmisji dla Społeczności.

„Mapa przyszłej zawartości jest oddzielna. Pojawi się po Transmisji.”

Wygląda na to, że druga połowa sierpnia będzie okresem nieco większej aktywności ekipy odpowiedzialnej za rozwój Battlefront II. Osobiście liczę na to, że już niebawem tytuł faktyczne zacznie być rozwijany.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.