Seriale

Dave Filoni o swoim udziale w tworzeniu „Star Wars: Resistance”

dave-filoni-star-wars-resistance

Choć wydawałoby się, że tak doświadczony twórca animacji w świecie Star Wars, jakim jest Dave Filoni, powinien podczas procesu powstawania nowego projektu (zgodnie z wyznaczoną mu rolą osoby odpowiedzialnej za kształt produkcji) czuwać nad wszystkim dwadzieścia cztery godziny na dobę, okazuje się, iż mimo że faktycznie stoi on na czele ekipy, pozostawia pracującym nad nowym serialem Star Wars: Resistance dużo swobody.

Filoni przyznał to w jednym z wywiadów udzielanych IGN:

Resistance jest trochę inne, nie uczestniczę w tym każdego dnia. Stworzyłem to i wprawiłem w ruch, ale oddałem innym ludziom, z którymi już pracowałem dawno temu, a którzy moim zdaniem zasługują na szansę, by opowiadać historie, żeby to rozwinęli. To całkiem ekscytujące, przekazuję im moje pomysły i notatki, tak jak George przekazywał swoje mnie. To bardzo cieszy.”

Star Wars: Resistance zadebiutuje jesienią tego roku na Disney XD. Serial będzie luźno inspirowany II Wojną Światową, stylistycznie zaś ma być zbliżony do anime.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.