Seriale

Pojawił się trailer nowego serialu „Star Wars: Resistance”!

Star_Wars_Resistance_Trailer

Po serii wywiadów z Dave’em Filonim na temat obecnych i nadchodzących seriali animowanych w świecie Star Wars, które ukazywały się ostatnio w sieci, stało się właściwie jasne, że poważniejsza zapowiedź powstającego Star Wars: Resistance jest tuż za rogiem. Właśnie dziś okazało się, że wszelkie przypuszczenia miały rację bytu, ponieważ Disney opublikował przed chwilą zwiastun produkcji, będącej następcą Rebeliantów.

Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej:

Serial poświęcony będzie młodemu pilotowi, Kazudzie Xiono. Xiono zostaje zrekrutowany przez Ruch Oporu i wysłany na tajną misję, by szpiegować Najwyższy Porządek. Podczas swojej przygody będzie współpracował z wieloma bohaterami sagi Gwiezdnych Wojen, w tym z BB-8.

Pojawią się także Poe Dameron i Kapitan Phasma, którym głosów użyczą Oscar Isaac i Gwendoline Christie. Animacja rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z Przebudzenia Mocy, a amerykańska premiera zaplanowana jest na 7 października bieżącego roku na Disney Channel.

Star Wars Resistance jest dziełem Dave’a Filoniego (Star Wars: RebelianciGwiezdne Wojny: Wojny Klonów), producentki wykonawczej Atheny Portillo (RebelianciWojny Klonów), Justa Ridge’a (RebelianciWojny Klonów) i Brandona Aumana (Teenage Mutant Ninja Turtles).

Nowa seria inspirowana będzie II Wojną Światową, ale mocno zahaczy też o klimaty anime.

Nie znamy jeszcze daty polskiej premiery pierwszego odcinka.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.