Seriale

Wiemy, kiedy dokładnie osadzona będzie akcja „Star Wars: Resistance”

Star_Wars_Resistance

Niedawny zwiastun nadchodzącego Star Wars: Resistance uchylił nam rąbka tajemnicy na temat fabuły i stylistyki, jakimi będzie się charakteryzował serial, jednak żadne oficjalne źródła nadal nie zdradziły nam, kiedy dokładnie osadzona zostanie akcja animacji. Z pomocą przychodzi fan, któremu udało się wyciągnąć tę informację z kodu źródłowego strony StarWars.com.

Jeśli wierzyć zawartym powyżej rewelacjom (podobno ciężko się do nich dokopać w kodzie, ale użytkownicy Reddita potwierdzają, że faktycznie tam są), animowana seria umiejscowiona zostanie w chronologii odległej galaktyki około pół roku przed wydarzeniami z Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy.

Tak krótki bufor czasowy przed wydarzeniami z filmów każe zastanowić się, czy Star Wars: Resistance zahaczy później o wydarzenia z epizodów VII i VIII. Nie można też wykluczyć, że twórcy zaplanowali tę serię jako znacznie krótszą niż Wojny Klonów oraz Rebelianci (podobnie jak rysunkowe Clone Wars Genndy’ego Tartakovsky’ego) i zakończy się ona przed zniszczeniem bazy Starkiller.

Z czasem przekonamy się, jak poważnym projektem jest Ruch Oporu. Premiera serialu w amerykańskim Disney Channel zaplanowana jest na 7 października bieżącego roku. Nie znamy jeszcze daty emisji pilotażowego odcinka w Polsce.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.