Gry

„Star Wars: Battlefront II” – data publikacji patcha, skórki dla klonów i wiele nowości w grze już niebawem!

BattlefrontII_Clone_Skins

Właśnie dziś pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności gry Star Wars: Battlefront II, zamieszczona przez community managera, Bena Walke’a. Poznaliśmy dzięki niej dokładną datę publikacji nowej aktualizacji, skórki dla klonów, jakie zostaną wraz z nią dodane, oraz wiele ciekawych nowości, które DICE przygotowało dla graczy na najbliższe tygodnie i miesiące!

Zaczniemy od daty wypuszczenia patcha – w związku z tym, że Transmisja pojawiła się dopiero dziś, jego publikacja przesunęła się z bieżącego tygodnia na przyszłą środę, czyli 29 sierpnia.

Teraz jednak zajmijmy się najważniejszym, czyli konkretami:

  • Jak dowiedzieliśmy się z posta opublikowanego na oficjalnym forum, w najbliższym patchu otrzymamy dwa skiny dla klonów – będzie do 41 Elitarny Legion (malowanie o zielonej barwie), który towarzyszył mistrzowi Yodzie podczas bitwy o Kashyyyk, oraz 327 Korpus Galaktyczny, służący pod rozkazami mistrzyni Aayli Secury. Oba typy aparycji dostępne będą w cenie 20.000 kredytów lub 500 kryształów za każdą. Można będzie również zakupić pakiet skórek dla każdej z klas (oprócz oficera, gdyż dla niego takowych nie przewidziano) w cenie 40.000 kredytów za całość.
  • Od publikacji patcha możliwy będzie zakup emotek i zwycięskich poz za kredyty oraz kryształy. Pozy wyceniono na 2000 kredytów lub 50 kryształów za każdą. Emotki pojawią się w cenie 1000 kredytów bądź 25 kryształów.
  • Mapa Pałac na Naboo trafi do trybu Blast oraz Arcade.
  • Łowy Ewoków będą od tej pory permanentnym trybem w Battlefront II.
  • Teraz coś, na co czekały chyba wszystkie tygryski – wprowadzona zostanie możliwość priorytetowego wyszukiwania map z ery Wojen Klonów! Oznacza to, że jeśli będziecie mieli ochotę zagrać na mapach Naboo, Kashyyyk lub Kamino, będziecie mogli wybrać odpowiednią opcję i jeżeli taki mecz będzie akurat trwał, zostaniecie do niego od razu przekierowani. Fajnie, prawda?
  • Poznaliśmy też ceny nadchodzących bohaterów. Wszyscy, którzy zostaną dodani w ramach sezonu Wojen Klonów – Obi-Wan Kenobi, Generał Grievous, Anakin Skywalker i Hrabia Dooku – będą kosztować po 35.000 kredytów.
  • Ostatnią z ważnych informacji jest ta o mapie nadchodzącej zawartości. Podobnie jak patch, dostaniemy ją w przyszłym tygodniu (ale nie w środę). Dzięki niej poznamy plany twórców na jesienne i zimowe aktualizacje, które zostaną rozpisane miesiąc po miesiącu.

To tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą Transmisję. Jesteście zadowoleni z nadchodzącej zawartości? Dajcie znać w komentarzach!


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.