Seriale

Znamy nazwiska projektantów kostiumów do serialu aktorskiego w świecie Star Wars

Star-Wars-Rebels-Mandalorians

Zakulisowa praca nad serialem aktorskim w świecie Star Wars wre. Poznaliśmy nazwiska osób odpowiedzialnych za projektowanie kostiumów do serii, której scenarzystą i reżyserem jest Jon Favreau. Nowi projektanci zaktualizowali swoje internetowe Curriculum Vitae (dostępne tutaj i tutaj), gdzie zawarli informacje o udziale w gwiezdnowojennym projekcie.

Za wygląd nowych strojów dla aktorów odpowiedzialni będą John Lord Booth i Joseph Porro. Warto przy okazji wspomnieć, że obaj mają już doświadczenie w pracy nad wysokobudżetowymi produkcjami. Ten pierwszy przyłożył swoją cegiełkę do Iron Mana 3, Loopera – Pętli czasu i telewizyjnej serii The Orville. Drugi z panów pracował za to razem z Favreau między innymi przy nowej Księdze Dżungli.

Serial aktorski opowie historię osadzoną 3 lata po wydarzeniach z Gwiezdnych Wojen: Powrotu Jedi i, jeśli wierzyć plotkom, toczyć się będzie na ojczystej planecie Mandalorian. Nie znamy jeszcze daty premiery pierwszego odcinka serii.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.