Saga Star Wars

Wyciekły zdjęcia z planu Epizodu IX!

Episode_IX_Horses

Nagrania do IX Epizodu sagi Star Wars trwają zaledwie od trzech tygodni, ale za sprawą dziennika The Sun do sieci wypłynęły już pierwsze zdjęcia z planu. Widzimy na nich Johna Boyegę (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Joonasa Suotamo (Chewbacca) i kilku innych członków ekipy filmowej, pracujących na planie kilka kilometrów od Londynu. Możemy także dostrzec konie przebrane w futrzane stroje, prawdopodobnie wcielające się jakiegoś rodzaju „kosmiczne wierzchowce”.

Fotografie dostępne są poniżej:

Stroje Finna i Poe wyglądają zupełnie inaczej niż te, które znamy z poprzednich części – naszym zdaniem zdecydowanie lepiej.

Ciekawi też, co właściwie przedstawiają udostępnione fotografie. Niewykluczone, że będzie to jakaś komórka Ruchu Oporu działająca na stepowej planecie. O miejscu nagrań pisaliśmy zresztą w newsie sprzed trzech tygodni.

To jednak nie wszystkie przecieki z filmu J.J. Abramsa, jakie dziś otrzymaliśmy, ponieważ dzięki portalowi MakingStarWars.net wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia makiety Sokoła Millennium, umieszczonej w położonym nieopodal Londynu kompleksie parkowo-leśnym Black Park, gdzie miała odbywać się część nagrań. Znajdziecie je poniżej:

Co myślicie o nowych przeciekach? Jakieś zdjęcia szczególnie przykuły Waszą uwagę? Dajcie znać w komentarzach!

Premiera IX Epizodu sagi Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.