Saga Star Wars

Dominic Monaghan dołącza do załogi Epizodu IX

merry-dominic-monaghan-lotr

Jeżeli sądziliście, że lista aktorów grających w IX Epizodzie sagi Star Wars, którą poznaliśmy parę tygodni temu, jest już kompletna, to nie mogliście bardziej się pomylić. Jak donosi portal Deadline, do załogi ostatniej części najnowszej trylogii dołączy Dominic Monaghan.

Wspomniany aktor zapewne znany będzie większości z Was ze swojej legendarnej roli w trylogii Władcy Pierścieni reżyserii Petera Jacksona, gdzie zagrał jednego z czterech najważniejszych hobbitów – Meriadoka Brandybucka. Warto także wspomnieć, że artysta miał okazję współpracować wcześniej z J.J. Abramsem, ponieważ odegrał jedną z wiodących ról w tworzonym przez niego serialu Lost.

Po opublikowaniu informacji Monaghan udostępnił nagłówek newsa na swoim instagramowym profilu, potwierdzając tym samym, że faktycznie pojawi się w Gwiezdnych Wojnach:

https://www.instagram.com/p/Bm3_xVTluVS/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Pozostaje nam już tylko cieszyć się, że kolejny aktor z ciekawą przeszłością artystyczną trafi do naszego ukochanego uniwersum. Dominic zadebiutuje w odległej galaktyce wraz z Naomi Ackie oraz Richardem E. Grantem.

Premiera IX Epizodu zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.