Gry

Ben Walke dementuje domysły o droidekach w „Star Wars: Battlefront II”

star-wars-battlefront-2-droideka-1130382-1280x0

W zeszłym tygodniu poinformowaliśmy Was o Transmisji dla społeczności gry Star Wars: Battlefront II, za sprawą której zdradzono nam, co zawierać będzie pierwszy patch z nadchodzącego sezonu Wojen Klonów. Możecie jednak nie wiedzieć, iż w międzyczasie fanom udało się wyłapać coś jeszcze, o czym twórcy nie wspomnieli ani słowem w swojej zapowiedzi – model droideki na oficjalnym screenie promującym dodatek.

Pośród graczy zawrzało i wielu z nich natychmiast założyło, że jest to oczko puszczone przez DICE, próbujące przekazać nam, że w którejś z aktualizacji pojawią się wyczekiwane droidy separatystów. Ostatecznie do sprawy odniósł się manager ds. społeczności, Ben Walke, który zdementował plotki, tłumacząc sprawę w bardzo… zawiłym i specyficznym stylu:

Jak przekazano na oficjalnym forum, twórcy nie mają obecnie w planach dodania droideki do gry, a pojawienie się modelu na zrzucie jest… pomyłką. Jest to rzekomo „goły” model, nad którym pracowano dawno temu, i nie powinien on w ogóle pojawić się na grafice. Nie wiadomo, w jaki sposób droid zmaterializował się na screenie, ale nie wyklucza się swoistego sabotażu bądź głupiego dowcipu ze strony jednego z deweloperów. Bardzo niepotrzebnego żartu, jeśli możemy wyrazić swoją opinię.

Społeczność Battlefront II i tak jest już wystarczająco sfrustrowana niezwykle mierną częstotliwością dodawania nowej zawartości do gry, a sytuacje podobne do opisywanej tylko pogłębiają niezadowolenie graczy.

Miejmy nadzieję, że nadchodzący sezon Wojen Klonów odwróci złą passę. Pierwszy patch ukaże się w najbliższą środę.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Reklamy

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.