Gry

Wyciekła nowa mapa przyszłej zawartości do „Star Wars: Battlefront II”!

swbf2-geonosis-roadmap

Za sprawą pomyłki francuskiego oddziału Electronic Arts wyciekła zaktualizowana mapa przyszłej zawartości, mającej pojawić się w nadchodzących miesiącach w Star Wars: Battlefront II. Oficjalnie rozpiska ma ukazać się dopiero pod koniec bieżącego tygodnia, ale najwyraźniej ktoś w EA wykonał o jedno kliknięcie za dużo…

Czego zatem dowiadujemy się z przecieku? Dostaliśmy nieco bardziej szczegółową wersję poprzedniej listy, jednak tym razem rozpisaną na konkretne miesiące. Twórcy wyraźnie zaznaczają, że niekoniecznie jest to wszystko, co pojawi się w grze w tym roku, ale możemy spokojnie założyć, że zdecydowana większość.

Rozpiskę znajdziecie poniżej, a tuż pod nią opracowane przez nas streszczenie:

Roadmap_BattlefrontII

Wrzesień

  • We wrześniu w grze zawita udoskonalony system drużynowy. Pozwoli on na odradzanie się blisko członków swojego oddziału, co w teorii ma zachęcić do ściślejszej współpracy między graczami.
  • Dodane zostaną również dwie nowe skórki dla klonów – 91 Korpus Zwiadowczy, walczący między innymi w bitwie o Ryloth, oraz 104 Batalion, znany bliżej jako Wolfpack, pod dowództwem mistrza Plo Koona.

Październik

  • Dodany zostanie Generał Grievous.

Listopad

  • Ukaże się kolejny bohater, a konkretnie Obi-Wan Kenobi. Nie zabraknie także nowej mapy na planecie Geonosis dla trybu Galaktycznego Szturmu, która zapowiadana jest jako największa lokacja, jaka została do tej pory stworzona przez zespół z DICE.
  • Nie powinniśmy też narzekać na brak nowych skórek, ponieważ tym razem otrzymamy aparycje 212 Batalionu Szturmowego, który walczył u boku Kenobiego na planecie Utapau.

Zima

  • Tak naprawdę pozostaje nam już tylko grudzień, choć twórcy nie chcą być tutaj konkretni, więc nie można wykluczyć, że część contentu przeniesiona zostanie na początek 2019 roku. Otrzymamy w tym czasie Hrabiego Dooku i Anakina Skywalkera.
  • Do gry trafią też kolejne skórki dla klonów – tym razem będzie to Gwardia Coruscańska oraz 501 Legion, zwany po Wojnach Klonów Pięścią Vadera.
  • Największą atrakcją będzie jednak świeży, nielinearny tryb rozgrywki, który pozwoli graczom na swobodne zdobywanie punktów kontrolnych przeciwnika oraz zajmowanie okrętów flagowych niczym w oryginalnych Battlefrontach.
  • Z otwartymi ramionami będziemy mogli także powitać aparycje dla wszystkich czterech bohaterów, jacy pojawią się wraz z nowym sezonem.

To już wszystkie szczegóły, jakie zdradza nam obecna rozpiska, ale DICE wciąż przypomina, że nie jest to cała zaplanowana przez nich zawartość, a jedynie jej przedsmak. Zakładamy rzecz jasna, że mamy do czynienia z prawdziwym przeciekiem, a nie mistyfikacją czy niedopracowanym szkicem. Najbliższe dni pokażą, czy powyższe wieści okażą się prawdą.

Przy odrobinie szczęścia szykuje nam się kilka bardzo ciekawych miesięcy.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.