Filmy

Keri Russell o swojej pracy z J.J. Abramsem przy IX Epizodzie

Keri_Russell_JJ_Abrams

Podczas promocji najnowszego sezonu popularnej serii telewizyjnej The Americans Keri Russell powiedziała kilka słów na temat swojego udziału w zdjęciach do IX Epizodu sagi Star Wars. Wspomniała również o ponownym spotkaniu z reżyserem J.J. Abramsem, z którym miała już okazję współpracować kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich lat – między innymi przy trzeciej odsłonie filmów z serii Mission: Impossible.

Zapytana o swoją pracę ze starym znajomym przy najnowszej odsłonie Sequelowej Trylogii, Keri powiedziała:

„Współpraca z kimś, kogo się tak bardzo lubi, to po zdecydowanie lepsza zabawa niż cokolwiek innego. Gdy się spotkaliśmy, gadaliśmy bez przerwy o wydarzeniach z ostatnich lat. To zabawne, kiedy masz tyle wspólnych historii z drugą osobą. Dzięki temu wszystko staje się znacznie przyjemniejsze. Gdy J.J. zadzwonił do mnie bez zapowiedzi, wiedziałam już, że to znak, iż musi dziać się coś niesamowitego.”

Jak doniósł niedawno portal Deadline, Russell widziana była w Londynie, gdzie kończyła nagrywać sceny dla swojej bohaterki z IX Epizodu. Nie wiemy, czy całkowicie zakończyła już swoją pracę na planie, czy też był to dopiero pierwszy etap.

W sieci od jakiegoś krążą plotki o tym, w kogo wcieli się aktorka. Najbardziej wiarygodne źródła sugerują, że może być to Mara Jade – postać doskonale znana fanom Legend. Nie możemy jednak wykluczyć, iż jest to jedynie robocze imię, jakie nadano zupełnie nowej bohaterce Gwiezdnych Wojen, w rzeczywistości będącej kimś innym niż zakładano.

Premiera dziewiątej części najnowszej trylogii zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.