Filmy

Matt Smith dołącza do obsady IX Epizodu!

Matt_Smith_StarWars

Jak donosi Variety, do obsady IX Epizodu sagi Star Wars dołączył Matt Smith, którego możecie znać m.in. z roli Jedenastego Doktora Who. Podobnie jak wygląda to z innymi kwestiami dotyczącymi filmu reżyserii J.J. Abramsa, nie znamy żadnych szczegółów na temat postaci granej przez aktora, ale portal twierdzi, że ma ona być „kluczowa” dla wątku fabularnego.

Prócz wystąpienia w Doctorze Who, Smith może się pochwalić zagraniem księcia Filipa w netfliksowym serialu The Crown i rolami w filmach Terminator Genisys oraz Duma i uprzedzenie, i zombie.

Jeszcze przed premierą Przebudzenia Mocy krążyły plotki o tym, że Smith brał udział w przesłuchaniach do filmu. Później wspominał także w wywiadach, że byłby zainteresowany rolą w którejś z części gwiezdnej sagi. Wygląda na to, że jego życzenie w końcu się spełniło.

Matt Smith to drugi artysta, który dołączył do obsady trzeciej części nowej trylogii w ostatnim czasie. Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że w produkcji zadebiutuje też Dominic Monaghan, znany przede wszystkim ze swoich ról w trylogii Władcy Pierścieni i serialu Lost.

Premiera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.