Gry

„Wojny klonów zaczęły się” – sezon dodatków do „Star Wars: Battlefront II” rozpoczęty!

Clone Wars DLC Battlefront II

Klika godzin temu Star Wars: Battlefront II doczekało się pierwszej z serii aktualizacji związanych z sezonem Wojen Klonów, która dodała do gry pierwszą turę aparycji dla żołnierzy klonów – 41 Elitarny Legion, towarzyszący mistrzowi Yodzie podczas bitwy o Kashyyyk, oraz 327 Korpus Galaktyczny, służący pod rozkazami mistrzyni Aayli Secury. O opublikowaniu patcha poinformował na Twitterze manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke.

Gra doczekała się dziś także szeregu usprawnień oraz dodatkowych funkcjonalności (jak priorytetowe wyszukiwanie map z ery Wojen Klonów). Niektórzy gracze mogli zauważyć, że na ich profilach pojawiły się dodatkowe kryształy lub kredyty – nie wiadomo, czy jest to błąd, ale twórcy poinformowali, że nie będą odbierać tych niespodziewanych prezentów.

W międzyczasie Ben podrzucił także zaktualizowaną mapę przyszłej zawartości. W 100% pokrywa się ona z tą, która wyciekła niedawno do sieci za sprawą francuskiego oddziału EA, a właściwie jest nawet poszerzona o dodatkową treść – speedery dla klonów i droidów oraz… AT-TE! Według twórców pojazd ma być w pełni sterowany przez graczy. Wehikuły pojawią się w listopadzie.

Więcej o zawartości dzisiejszego patcha przeczytacie w naszym newsie sprzed kliku dni lub na oficjalnym forum Battlefront II.

Jeśli jesteście ciekawi, jaka dodatkowa treść pojawi się w następnych miesiącach, zajrzyjcie tutaj.

Opadł całun Ciemnej Strony. Wojny klonów zaczęły się.”


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Reklamy

2 odpowiedzi »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.