Filmy

Greg Grunberg powróci jako Temmin „Snap” Wexley w Epizodzie IX

greg-grunberg-snap-wexley-star-wars-the-force-awakens

Prawdopodobnie potwierdziły się wcześniejsze sugestie Grega Grunberga – aktor wystąpi w Epizodzie IX sagi Star Wars u boku między innymi Daisy Ridley, Johna Boyegi, Marka Hamilla czy Adama Drivera jako pilot Ruchu Oporu Temmin „Snap” Wexley.

Poinformował o tym na Twitterze portal DiscussingFilm, który być może nie byłby najpewniejszym źródłem, jednak podobno sama informacja pochodzi od przedstawicieli Grunberga. Poza tym, jak już wspomnieliśmy, potwierdza to już i tak wyraźną sugestię aktora na ten temat, który, nawiasem mówiąc, podobnie jak potwierdzona już wcześniej jako należąca do obsady kolejnej części Gwiezdnych Wojen Keri Russell, często współpracuje z reżyserem kolejnego epizodu sagi, J.J. Abramsem.

Najprawdopodobniej tak samo jak miało to miejsce w Przebudzeniu Mocy, Greg Grunberg nie będzie miał dużej roli, ale powrót jego postaci może zwiastować kolejną sporą bitwę kosmiczną.

Epizod IX trafi na ekrany kin 19 grudnia przyszłego roku. Zdjęcia do filmu właśnie trwają.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.