Gwiezdne Wojny - Historie

Zwiastun beletryzacji „Hana Solo” – zapowiedziano wiele scen, których nie było w filmie

solo-a-star-wars-story-novelization-trailer

Już za kilka dni na półki księgarń w Stanach Zjednoczonych trafi beletryzacja drugiego spin-offu sagi Gwiezdnych Wojen – Solo: A Star Wars Story – w związku z czym promocja książki osiąga szczyt swoich możliwości. Poza opublikowanymi niedawno fragmentami powieści autorstwa Mur Lafferty, udostępniono jej zwiastun zapowiadający historię spisaną na papierze.

W trailerze można zauważyć filmowe sceny, które ostatecznie nie trafiły do wersji kinowej Hana Solo, a które prawdopodobnie znajdą się na liście dodatków w dystrybucji domowej spin-offu o przygodach młodego przemytnika – możemy z tego wnioskować, że znajdą się one także w książce. Poza tym wiemy, że w powieści trafić będzie można na fragmenty stworzone tylko na jej potrzeby.

Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej:

Sprzedaż beletryzacji Hana Solo ruszy już 4 września. Jak na razie nie mamy żadnych informacji na temat polskiego wydania.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.