Saga Star Wars

Kolejna aktorka poszukiwana do roli wspierającej w Epizodzie IX

star-wars-episode-ix-logo-1536x864

Wygląda na to, że reżyser J.J. Abrams poszukuje kolejnej aktorki, która odegrałaby wspierającą rolę w IX Epizodzie sagi Star Wars. Tak przynajmniej twierdzi najnowszy raport dostarczony przez portal That Hashtag Show.

Choć informacje nie są oficjalne, a przez to powinniśmy je uznać za plotki, to serwis udowodnił już wcześniej, iż rzeczywiście posiada wiarygodne źródło za kulisami najnowszej odsłony gwiezdnej sagi – to dzięki redaktorom tego portalu po raz pierwszy usłyszeliśmy o poszukiwaniu aktorki do żeńskiej roli określanej mianem „MARA” oraz bohaterki o roboczym imieniu „CARO„.

Jak wynika z ujawnionych przecieków, robocze imię kolejnej postaci brzmi „KARINA”, a opisywana jest jako „młodsza wersja Charlize Theron, z dużym doświadczeniem życiowym, ciętym dowcipem, poczuciem humoru, dobrym wyczuciem czasu do rzucania trafnych uwag i z silnym głosem”.

Wspomnieliśmy już, że będzie to rola wspierająca, więc najprawdopodobniej nie otrzyma zbyt wiele czasu ekranowego. Poza bezpośrednim odniesieniem do charakteru Charlize Theron, twórcy nie mają sprecyzowanych wymogów względem kandydatek, więc teoretycznie dopuszczalna jest artystka każdego pochodzenia i w jakimkolwiek przedziale wiekowym.

Biorąc pod uwagę, że prócz podstawowej obsady w filmie zagoszczą także Billy Dee Williams, Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Dominic Monaghan, Matt Smith, oraz opisana powyżej postać „KARINY”, możemy bezpiecznie założyć, że IX Epizod przyćmi swoim rozmachem i rozmiarami obie dotychczasowe części nowej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Premiera filmu zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.