Seriale

Poznajcie drużynę Fireball – bohaterów „Star Wars: Resistance”

meet-team-fireball-star-wars-resistance

Na oficjalnym kanale Star Wars na platformie YouTube pojawił się nowy materiał promujący nowy gwiezdnowojenny serial – Star Wars: Resistance – który ma przybliżyć nam postaci głównych bohaterów produkcji.

W trwającym nieco ponad trzy minuty wideo usłyszeć możecie wypowiedzi między innymi Dave’a Filoniego oraz reszty ekipy produkcyjnej serialu, w tym aktorów użyczających swoich głosów poszczególnym członkom drużyny Fireball.

Co ciekawe, w krótkim materiale pojawia się także Leia, której na potrzeby Resistance głosu użycza Rachel Butera. Dokładniej możecie się jej przyjrzeć na poniższych zdjęciach:

https://twitter.com/PaulRMQ/status/1034851438751637515

Emisja amerykańskich odcinków nowego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen rozpocznie się już niedługo, bo 7 października. Nie znamy jeszcze daty polskiej premiery pilotażowego odcinka.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.