Gry

Fanowski mod dla „Star Wars: Battlefront II” dodaje do gry Komandora Cody’ego

Cody_BattlefrontII

Po raz kolejny fani udowadniają, że studio EA DICE mogłoby się od nich uczyć, jak dodawać nową zawartość do swoich gier. Jeden z najnowszych modów do Star Wars: Battlefront II, którego autorem jest użytkownik YouTube o nicku Rollokster, umożliwia zagranie perfekcyjnie odwzorowanym (zgodnie z wyglądem z Zemsty Sithów) Komandorem Codym.

Postać dowódcy klonów, który służył pod rozkazami Obi-Wana Kenobiego, jest w pełni udźwiękowiona, posiada zestaw specjalnie zaprojektowanych umiejętności i gwiezdnych kart oraz trzy modele aparycji – pancerz fazy I, pancerz fazy II oraz strój bez hełmu.

Niestety, tak jak wygląda to z pozostałymi modami do gry, Cody dostępny jest po zainstalowaniu jedynie w trybie Arcade.

Genialnie zmontowany trailer modyfikacji obejrzycie poniżej:

Oficjalny sezon Wojen Klonów w Star Wars: Battlefront II właśnie trwa, choć niestety nie możemy powiedzieć, by spełniał oczekiwania fanów. Miejmy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą ciekawą zawartość, która przyciągnie graczy na dłużej.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.