Saga Star Wars

Rian Johnson potwierdza, że cały czas pracuje nad swoją trylogią

Director-Rian-Johnson-new-Star-Wars-trilogy-spoilers

Jakiś czas temu Internet obiegła plotka głosząca, że zapowiedziana jeszcze przed premierą Ostatniego Jedi trylogia Riana Johnsona została anulowana. Jako potwierdzenie zinterpretowano przyznanie jednego ze scenografów (regularnie pracującego przy filmach osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen), że wstrzymano rozwój projektu z akcją umiejscowioną między innymi na Tatooine (była to zaledwie jedna z teorii, ponieważ inna odnosiła te wieści do wstrzymania prac nad spin-offem o Obi-Wanie Kenobim).

Sam reżyser i scenarzysta, gdy został zapytany na Twitterze przez zaniepokojonego fana, odpowiedział jednak, że prace nad trylogią niezwiązaną z sagą Skywalkerów nadal trwają.

„Wciąż pracujesz nad swoją trylogią Star Wars? Czekam na nią.

Tak.”

Warto zwrócić też uwagę, że kiedy przy okazji plotek o anulowaniu spin-offów sagi Star Wars dementowano te plotki, mówiono, że oprócz trylogii Johnsona oraz serii Benioffa i Weissa cały czas powstają nowe filmy.

Jak na razie zatem nikt nie musi martwić się o los kolejnych produkcji Riana Johnsona, które razem z innymi filmami, książkami i komiksami tworzą uniwersum Gwiezdnych Wojen – jego trylogia bowiem żyje, ma się dobrze, a projekt cały czas się rozwija.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.