Filmy

Kolejna porcja zdjęć z planu Epizodu IX

Black-Park-Pond0005

Za sprawą serwisu Making Star Wars do sieci wyciekła kolejna porcja zdjęć z planu Epizodu IX. Tym razem możemy lepiej przyjrzeć się lokacji położonej w londyńskim Black Park, gdzie wcześniej zobaczyliśmy makietę Sokoła Millennium.

Najnowsze przecieki ukazują inną część planu zdjęciowego, w której znajduje się sporych rozmiarów dół (o głębokości około 1 metra). Wewnątrz dołu umieszczone zostały sztuczne głazy. Jak twierdzi Jason Ward z MSW, informatorzy z Pinewood Studios zdradzili, że może to być ukryte wejście do bazy znajdującej się w środku dżungli (tak, Black Park ma imitować dżunglę). O czyjej bazie mowa? Tego możemy się jedynie domyślać, ale nie wydaje nam się, aby Najwyższy Porządek musiał na tym etapie wojny ukrywać swoje placówki, więc na tę chwilę najsensowniejszym strzałem wydaje się baza Ruchu Oporu.

Fotografie znajdziecie poniżej:

Bazując na tym, co przedstawiają zdjęcia, niektórzy fani sugerują, że w ostatniej części Sequelowej Trylogii powrócimy na Endor – świat dobrze znany każdemu, kto widział Powrót Jedi. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, gdy weźmiemy pod uwagę, że oryginalnie za scenerię dla planety Ewoków służyła puszcza, położona w kalifornijskim hrabstwie Del Norte, której najbardziej charakterystycznym elementem były stare i niezwykle masywne drzewa. Nie spotkamy podobnych roślin w londyńskim Black Park.

Macie swoje przypuszczenia odnośnie planety, jaka może pojawić się w filmie? Dajcie znać w komentarzach!

Premiera IX Epizodu sagi Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.