Gry

Rozgrywka z modyfikacji do „Star Wars: Knights of the Old Republic”

KotOR_Apeiron_mod

Wydana w 2003 roku gra Star Wars: Knights of the Old Republic to tytuł, którego z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli nawet jacyś fani Gwiezdnych Wojen nigdy w nią nie zagrali, to z pewnością przynajmniej o niej słyszeli. Teraz macie okazję usłyszeć o niej ponownie, ponieważ istnieje spora szansa, że tytuł niebawem doczeka się fanowskiej modyfikacji, sprawiającej, że KotOR nie będzie już wyglądał jak produkcja sprzed 15 lat, ale jak nowoczesny tytuł triple-A.

Nie tak dawno temu, bo w lipcu tego roku, na youtube’owym kanale MrMattyPlays pojawił się materiał wideo z rozgrywką z moda Apeiron, który został udostępniony przez twórców. Możemy dzięki niemu zobaczyć, jak zmieniły się klasyczne planety i miejsca znane z gry – m.in. Manaan, Kashyyyk oraz Dantooine.

Materiał obejrzycie poniżej:

Modyfikacja powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4 i dostępna będzie do pobrania za darmo dla każdego posiadacza oryginalnej wersji gry.

To jednak nie wszystko, co możemy obejrzeć, ponieważ na swoim kanale twórcy moda zamieścili wideoprezentacje trzech bohaterów w odświeżonych wersjach – Bastili Shan, Malaka i astromecha T3.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie nowa wersja tytułu ujrzy światło dzienne, ale gołym okiem widać, że prace nad nią są na całkiem zaawansowanym etapie.

Miejmy nadzieję, że ekipa odpowiedzialna za projekt nie napotka na żadne przeszkody prawne ze strony EA lub Disneya i niebawem dane nam będzie zagrać w legendarną grę od studia BioWare w całkowicie nowym wydaniu.

Więcej o modzie przeczytacie na jego oficjalnej stronie.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.