Gwiezdne Wojny - Historie

Nowa zapowiedź wydania Blu-ray „Hana Solo” – usunięte sceny i materiały zza kulis

Solo_Bluray_Trailer

Już za kilka dni, bo 14 września, w Stanach Zjednoczonych zakupić będzie można cyfrowe wydanie najnowszego filmu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, spin-offu poświęconego postaci młodego Hana Solo (wersja na fizyczne nośniki trafi na półki sklepów dopiero 25 września). Oczywiście w związku z tym kampania promocyjna coraz bardziej się rozkręca (szczególnie, że dystrybucja domowa daje produkcji niewielką szansę na chociaż częściowe zniwelowanie finansowej klapy, jaką była kinowa premiera), więc mamy okazję przedstawić Wam zupełnie nowy materiał promocyjny.

Warto zwrócić uwagę, że w zwiastunie roi się od urywków scen, których nie widzieliśmy w kinie, oraz materiałów zza kulis produkcji – w końcu najlepiej reklamować wydanie domowe właśnie nową, dodatkową i ciekawą zawartością.

W Polsce we własną kopię Hana Solo będzie można zaopatrzyć się 26 września.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.