Gwiezdne Wojny - Historie

Zobaczcie usuniętą scenę z „Hana Solo” – ucieczka Hana i Qi’Ry

Han and QiRa Deleted Scene (2)

Premiera domowego wydania Hana Solo jest już praktycznie za pasem, co z kolei sprawia, że kampania marketingowa filmu staje się coraz bardziej zauważalna. W ramach promocji cyfrowego i płytowego wydania spin-offu o słynnym szmuglerze serwis USA Today opublikował jedną z usuniętych scen Solo: A Star Wars Story.

Sekwencja ukazuje Hana i Qi’Rę uciekających na piechotę przed gangiem Proximy przez ciasne uliczki Korelii. Scena pierwotnie miała znaleźć się pomiędzy momentem, w którym dwójka bohaterów porzuca swój ścigacz a dotarciem do portu kosmicznego.

Wideo znajdziecie poniżej:

Polska premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie nastąpi 26 września. Produkcja pojawi się na nośnikach DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.