Gwiezdne Wojny - Historie

Zobaczcie usuniętą scenę z „Hana Solo” – ucieczka Hana i Qi’Ry

Han and QiRa Deleted Scene (2)

Premiera domowego wydania Hana Solo jest już praktycznie za pasem, co z kolei sprawia, że kampania marketingowa filmu staje się coraz bardziej zauważalna. W ramach promocji cyfrowego i płytowego wydania spin-offu o słynnym szmuglerze serwis USA Today opublikował jedną z usuniętych scen Solo: A Star Wars Story.

Sekwencja ukazuje Hana i Qi’Rę uciekających na piechotę przed gangiem Proximy przez ciasne uliczki Korelii. Scena pierwotnie miała znaleźć się pomiędzy momentem, w którym dwójka bohaterów porzuca swój ścigacz a dotarciem do portu kosmicznego.

Wideo znajdziecie poniżej:

Polska premiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie nastąpi 26 września. Produkcja pojawi się na nośnikach DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.