Gwiezdne Wojny - Historie

Maul w pełnej krasie na nowych zdjęciach i scenie z filmu, Ray Park o swoim powrocie w „Solo”

FB_IMG_1536407714238

Jednym z największych zaskoczeń drugiego spin-offu sagi Star Wars, filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, z całą pewnością było pojawienie się Dartha Maula w krótkiej scenie, w której okazało się, że stoi on na czele przestępczego syndykatu. W postać ponownie wcielił się znany z Mrocznego Widma Ray Park. W wywiadzie dla magazynu Forbes opowiedział, jak doszło do tego, że miał szansę powrócić do roli Zabraka.

Po raz pierwszy został poinformowany o chęci nakręcenia sceny z jego udziałem już w czerwcu poprzedniego roku:

„Zadzwoniła do mnie Lynne Hale z Lucasfilmu. To było miłe z jej strony, bo powiedziała: „Ray, dzwonimy, żeby sprawdzić, czy chciałbyś to zrobić.” Odpowiedziałem: „Tak. Mam wsiadać do samolotu?””

Poza krótką wypowiedzią aktora portal pochwalił się jednak czymś więcej – oto Ray Park jako Maul w pełnej krasie, z mieczem świetlnym oraz robotycznymi nogami:

Ale spokojnie, to jeszcze nie koniec Maula na dziś. Dzięki IGN do sieci trafił fragment z Solo: A Star Wars Story, w którym postać Raya Parka pojawia się na ekranie po prawie 20 latach.

Han Solo na Blu-ray i DVD trafi na półki polskich sklepów 26 września.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.