Gry

Imperialni shock trooperzy pojawią się w „Star Wars: Battlefront II”?

Imperial_Shock_Trooper

Jeśli od czasu do czasu zaglądacie do Star Wars: Battlefront II, to z pewnością nie będzie dla Was tajemnicą, że w tym momencie gra cierpi na trzy przypadłości: niedobór nowych broni, map oraz aparycji dla żołnierzy. Brak tych ostatnich jest szczególnie odczuwalny we frakcjach Imperium, Najwyższego Porządku oraz Separatystów, które do tej pory wciąż nie doczekały się praktycznie żadnych opcji dostosowania wyglądu. Okazuje się jednak, że za jakiś czas coś może się w tej kwestii zmienić.

Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że na stronach wielu sklepów pojawiły się wyprodukowane przez Hasbro hełmy imperialnych shock trooperów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ich pudełka opatrzone zostały logotypem gry od studia DICE (a przecież ostatnim tytułem, w jakim się pojawili elitarni żołnierze, był Battlefront z 2015 roku).

Shock_Trooper_Hasbro

Niewykluczone, że mamy do czynienia ze zwykłym chwytem marketingowym i znaczek jest niczym więcej jak tylko dodatkową formą promowania produktu. Jednakże powinniśmy w tym wypadku zadać sobie pytanie: czy przy obecnej atmosferze towarzyszącej rozwojowi gry, jej wydawca – Electronic Arts – ryzykowałby negatywne reakcje ze strony rozczarowanych fanów, którzy zrobiliby sobie złudne nadzieje? Wątpliwe. Chyba wszyscy wciąż pamiętamy niefortunną sytuację z droidekami, jaka miała miejsce kilka tygodni temu.

Czas pokaże, czy shock trooperzy i inne imperialne jednostki w końcu zawitają do drugiej odsłony gwiezdnowojennych shooterów. Stawiamy dolary przeciw orzechom, że coś jest na rzeczy, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.