Przeskocz do treści
Reklamy

Rola Maula w „Hanie Solo” nigdy nie miała być duża

Solo-a-star-wars-story-darth-maul

Pojawienie się postaci Maula w drugim spin-offie sagi Star Wars było ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów – niemniej od samego początku miała być to tylko mała rola, w dodatku niekoniecznie zarezerwowana dla Raya Parka.

Część fanów mimo wszystko popuściła nieco wodze fantazji i doszła do wniosku, że cameo Maula to niewielka część jego oryginalnego udziału w filmie, który w większości miał rzekomo nie trafić do wersji kinowej. Na korzyść takiej opinii działał fakt, że aktor wcielający się w postać specjalnie trenował przed występem w filmie, co może nie zgadzać się z zamysłem trwającej niecałą minutę sceny. Sam Ray Park jednak właśnie informując o tym, że odbywał treningi, aby przygotować się do roli, przyznał, że wiedział, iż jego udział w produkcji będzie niewielki.

View this post on Instagram

Not that I NEED TO JUSTIFY THIS! I worked my butt off to play Maul in Solo even though I knew I had no action to do. I do take my character very SERIOUSLY. Seen a few fatty comments out there. Lol. Which I find very funny as hell. I really don’t care. I know there are a few people that have no clue what I do, or how it works. Please remember I was 22 on Ep1 training 15hrs a day. For Solo I was getting a good 3-4 hours in of training with a serious hip injury, I had been suffering from for a few years which prevented me from doing a lot of what I love with my workouts. And…. the makeup had a different aged effect and purpose which I’m not going into. #sithrule. #20yearslater #stillmaul #maul #raypark #darthmaul #soloastarwarsstory #workedhard #stillliketoeat #diditonmyown #nopersonaltrainer #focused #eyeontheball #newadventures #workhard #alwaysready #soon With hair was the week a traveled to London to film as Maul and shaved head is the day after filming at GymBox. 👊💯🧐

A post shared by Actor Ray Park (@iamraypark) on

Postać lidera przestępczego syndykatu początkowo była nazywana po prostu „Szefem” i ostateczna decyzja w kwestii jego tożsamości nie zapadła przez bardzo długi czas. I choć oczywiście zarówno reżyser (Ron Howard), jak i scenarzyści (Lawrence Jonathan Kasdan) chcieli, aby na tym miejscu znalazł się właśnie Maul, mogła być to jakakolwiek postać – szczególnie że zamysł całej sceny to pokazanie ostatecznego odcięcia się Qi’Ry od Hana.

Płytowe wydanie Solo: A Star Wars Story już niedługo, bo 26 września, trafi na sklepowe półki w Polsce.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: