Gry

„Battlefront II” – wiemy, kiedy pojawi się kolejny patch związany z sezonem Wojen Klonów

Wolfpack_Battlefront2
Autor: Orthohex

Sezon Wojen Klonów w Star Wars: Battlefront II trwa. Choć rozkręca się dość powoli, to w tym miesiącu powinien nabrać nieco większego tempa. Na oficjalnym blogu EA Star Wars pojawił się wpis, który zdradza kilka szczegółów dotyczących zawartości kolejnej aktualizacji oraz datę jej publikacji.

Jak dowiadujemy się z zamieszczonego wpisu, łatka zawita na wszystkich platformach (PC, PS4 i Xbox One) dokładnie 25 września.

W kwestii zawartości nie ma żadnych niespodzianek, gdyż poznaliśmy ją już jakiś czas temu, ale dla porządku powtórzymy:

  • We wrześniu do gry trafi udoskonalony system drużynowy. Pozwoli on na odradzanie się blisko członków swojego oddziału, co w teorii ma zachęcić do ściślejszej współpracy między graczami.
  • Dodane zostaną również dwie nowe skórki dla klonów – 91 Korpus Zwiadowczy, walczący między innymi w bitwie o Ryloth, oraz 104 Batalion, znany bliżej jako Wolfpack, służący pod dowództwem mistrza Plo Koona.

W konwersacjach z fanami twórcy zapewnili także, że zdają sobie z sprawę z błędu, który u niektórych graczy powoduje zanikanie dźwięku podczas rozgrywki. Nie wiemy, czy problem zostanie rozwiązany wraz z najbliższym patchem, ale community manager – Ben Walke – zapewnia, że ekipa pracuje nad rozwiązaniem.

Co ciekawe, prócz newsów o poprawkach i najbliższej aktualizacji pojawiły się także wieści o tym, że DICE planuje wypuszczenie kolejnej wersji mapy przyszłej zawartości. Nie jest do końca jasne, czy dodano do niej jakieś nowe pozycje czy jedynie lepiej sprecyzowano daty publikacji poszczególnych łatek.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.