Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe usunięte sceny z „Solo” – Han wylatuje z Akademii, bitwa na śnieżki

IMG_20180913_083944

Za pośrednictwem magazynu Entertainment Weekly oraz programu The Star Wars Show opublikowano wczoraj dwie nowe sceny z Solo: A Star Wars Story, które nie pojawiły się w ostatecznej wersji filmu.

Dzięki usuniętym fragmentom spin-offu możemy zobaczyć twarde lądowanie Hana jako pilota Akademii Imperialnej, za co został z niej wydalony i zesłany na Mimban, oraz humorystyczną scenę na planecie Vandor, gdzie Chewbacca i Han obrzucają się śnieżkami.

Oba materiały wideo znajdziecie poniżej:

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/1039992030699679745

Co ciekawe, dokładny opis katastrofy z udziałem Hana możemy przeczytać we fragmencie adaptacji spin-offu, który przetłumaczyliśmy dla Was jakiś czas temu.

Jeśli interesuje Was tylko scena z Hana Solo ukazana w najnowszy odcinku TSWS, przewińcie do 8:16. Jeżeli jednak zdecydujecie się obejrzeć cały odcinek, możecie posłuchać w nim ciekawego wywiadu z odtwórcą roli Dartha Maula – Rayem Parkiem – oraz zobaczyć zakulisowe prace na planie Solo, w których wspomniany aktor aktywnie uczestniczył.

Która z ukazanych powyżej sekwencji bardziej przypadła Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Polska premiera Hana Solo na nośnikach Blu-ray, Blu-ray 3D i DVD już 26 września.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.