Gry

Aparycja dla Maula z „Hana Solo” w „Star Wars: Battlefront II”?

Kessel_Mines

Kilka dni temu pisaliśmy o możliwym pojawieniu się imperialnych shock trooperów w Star Wars: Battlefront II. Informacja wypłynęła za sprawą sklepów internetowych, które oferują w swoim asortymencie replikę hełmu tej elitarnej jednostki, sygnowaną logiem tytułu od DICE. Dziś do sieci trafił kolejny przeciek, tym razem zdradzający nam, że niebawem do gry może trafić aparycja dla Dartha Maula inspirowana jego wyglądem z Solo: A Star Wars Story.

Źródłem niepotwierdzonej wieści jest użytkownik Reddita o nicku 092518, który zamieścił w jednym z wątków screen, ukazujący listę skórek dla Sitha. Możecie go zobaczyć poniżej:

Maul_Skin_Leaked

Warto zaznaczyć, że podobna sytuacja miała miejsce niedługo przed dodaniem do gry skórki łowcy nagród Boushha dla Lei Organy. Wtedy również zamieszczono na Redditcie zrzut ekranu, a jakiś czas później aparycja pojawiła się wraz z sezonem Hana Solo.

Za autentycznością powyższego zdjęcia przemawia również fakt, że jakiś czas temu manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke, zapytany na Twitterze o to, czy twórcy planują dodanie jakiejś nowej zawartości w związku z premierą płytowego wydania Solo, odparł, iż faktycznie chcieliby w jakiś sposób uczcić wrześniową premierę spin-offu.

Nie możemy oczywiście wykluczyć, że przeciek jest jedynie dobrze spreparowaną mistyfikacją, ale przesłanki każą nam podejrzewać, że jeszcze w tym miesiącu w Battlefront II będziemy mogli zobaczyć czerwonolicego Zabraka w nowym wydaniu. Jak zwykle czas pokaże, czy pod koniec września czeka nas niespodzianka.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.