FanmadeGry

Nowe screeny z moda do „Star Wars: Knights of the Old Republic” – odświeżone Tatooine i blastery

KOTOR-GOG

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o nowym gameplayu z modyfikacji do Star Wars: Knights of the Old Republic, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć na własne oczy odświeżone wersje kilku planet, jakie pojawiły się w kultowej grze RPG od studia BioWare – m.in. Manaan i Kashyyyk. Wygląda na to, że twórcy wciąż pracują w pocie czoła, by dopracować swój mod do perfekcji, gdyż na youtube’owym kanale MrMattyPlays pojawiło się kolejne nagranie zawierające kilka dodatkowych grafik. Tym razem możemy przyjrzeć się screenom ukazującym odświeżone Tatooine oraz nowe modele blasterów.

Przykładowe zrzuty z gry obejrzycie poniżej:

Apeiron_KotOR_Tatooine

Apeiron_KotOR_Blaster

Co ciekawe, blastery ukazane zostały z perspektywy pierwszej osoby. Dotychczasowe gameplaye, które udostępniali twórcy, również skupiały się na widoku pierwszoosobowym. Niewykluczone, że opcjonalnie dodana zostanie możliwość grania z widokiem z perspektywy bohatera, jednak osobiście mam nadzieję, że modderzy nie zrezygnowali całkiem z widoku trzecioosobowego, który od zawsze był charakterystyczną cechą KotOR-a.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej materiałów z rozgrywki, koniecznie odtwórzcie materiał wideo od MrMattyPlays:

Modyfikacja powstaje w oparciu o silnik Unreal Engine 4 i dostępna będzie do pobrania za darmo dla każdego posiadacza oryginalnej wersji gry. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie nowa wersja tytułu ujrzy światło dzienne.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.