Seriale

„The Aces” – prezentacja bohaterów „Star Wars: Resistance”

Star_Wars_Resistance_Heroes_Aces

Oficjalny youtube’owy kanał Star Wars opublikował dziś kilkuminutowy materiał wideo, prezentujący najważniejszych i najbardziej utalentowanych pilotów myśliwców, którzy pojawią się w animowanej serii Star Wars: Resistance.

Star_Wars_Resistance_Heroes

Możemy poznać bliżej kilka postaci, takich jak Torra Doza, Hype Fazon, Griff Halloran, czy Freya Fenris. Jak twierdzą twórcy, każdy z bohaterów został zaprojektowany tak, by odróżniał się od pozostałych nie tylko swoim wyglądem, ale także pochodzeniem i charakterem. Dla przykładu, Griff Halloran to były imperialny pilot myśliwca TIE. Jest jednocześnie człowiekiem zgorzkniałym, któremu lepiej nie nadepnąć na odcisk.

Więcej dowiecie się ze wspomnianego filmiku promocyjnego, który znajdziecie poniżej:

Pierwszy odcinek serialu Star Wars: Resistance zadebiutuje w amerykańskim Disney Channel już 7 października. Nie znamy jeszcze daty polskiej premiery.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.