Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” niczym „The Force Unleashed”, tylko poważniejsze

star-wars-jedi-fallen-order-starkiller

Choć EA już jakiś czas temu zapowiedziało nową grę osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen – Jedi: Fallen Order – dotąd nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na jej temat. Docierają do nas jednak słuchy, że jest ona porównywana do innego gwiezdnowojennego tytułu – Star Wars: The Force Unleashed.

Na ten moment wiemy jedynie, że gra skupi się na okresie pomiędzy III IV Epizodem sagi i przedstawi losy młodego padawana, któremu udało się przeżyć czystkę Jedi. W ostatnim podcaście Making Star Wars Jason Ward stwierdził, iż Jedi: Fallen Order może przypominać The Force Unleashed, tylko będzie… „Mniej jak Mountain Dew”.

Ma to oznaczać, że Fallen Order pokaże nam mroczniejszą stronę odległej galaktyki, zachowa większą powagę i nie będzie zawierał zbyt wielu fabularnych luk. Jest to jednak tylko plotka z niepotwierdzonego źródła – z pewnością z czasem pozyskamy więcej pewnych informacji na temat nowej gry, kiedy już wytwórnia Respawn Entertainment zdecyduje się na szerszą promocję.

Nie znamy dokładnej daty premiery, ale spekuluje się, że przypadnie ona na końcówkę przyszłego roku. Prawdopodobnie zostanie wydana w wersjach na PS4Xbox One oraz PC.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.