Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Ray Park zainteresowany tworzeniem choreografii walk na miecze świetlne w przyszłych filmach

star-wars-episode-i-the-phantom-menace-lightsaber-fight-obi-wan-kenobi-darth-maul-qui-gon-jinn

Aktor znany fanom Star Wars przede wszystkim z roli Dartha Maula w Mrocznym WidmieRay Park, wyraził ostatnio swoje zainteresowanie tworzeniem choreografii walk na miecze świetlne w przyszłych filmach serii.

Na Twitterze jeden z fanów spytał, czemu Park nie został zatrudniony na stanowisko osoby odpowiedzialnej za choreografię walk w Trylogii Sequeli – aktor zaś stwierdził, że przyjąłby je bez wachania.

Oczywiście sam pomysł nie wziął się znikąd – Ray Park od bardzo dawna trenuje sztuki walki i zajmował się kaskaderką w filmach pokroju X-Men czy G.I. Joe. Rzecz jasna nie oznacza to, że zostanie zatrudniony przez Lucasfilm – przedstawiona powyżej sytuacja pozostanie tylko pytaniem fana i odpowiedzią aktora, dopóki nikt faktycznie nie zainteresuje się Parkiem pod tym względem lub sam zainteresowany nie da wyraźniej znać wytwórni, że jest otwarty na propozycje z ich strony.

Ostatnio Raya Parka Gwiezdnych Wojnach podziwiać mogliśmy ponownie w roli Maula w Hanie Solo, w którego kopie na Blu-ray DVD będzie można się zaopatrzyć w polskich sklepach już 26 września.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.