Filmy

Andy Serkis anulował swoją wizytę na Keystone Comin-Con

Serkis_Snoke_StarWars

W ostatni weekend w Filadelfii odbyła się impreza Keystone Comic-Con, podczas której miał się pojawić Andy Serkis, znany m.in. z ról Golluma w świecie Władcy Pierścieni oraz Przywódcy Snoke’a z najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Jak jednak możemy wywnioskować z informacji udostępnionych na stronie wydarzenia, aktor w ostatniej chwili anulował swoją wizytę.

Nie byłoby w tych wieściach nic przesadnie interesującego, gdyby nie fakt, że w Pinewood Studios trwają właśnie zdjęcia do IX Epizodu sagi Star Wars, a anulowanie przez aktorów udziału w fanowskich konwentach zazwyczaj wiąże się z tym, że są oni potrzebni na planie filmowym.

Powyższe rewelacje mogą (choć absolutnie nie muszą) oznaczać, że w IX Epizodzie ponownie zobaczymy Przywódcę Snoke’a.

Zanim jednak podniesiecie swoje kufle do toastu, jesteśmy zmuszeni ostudzić Wasz zapał. Jeśli Snoke rzeczywiście miałby pojawić się w ostatniej części Sequelowej Trylogii, to najprawdopodobniej będzie to obecność epizodyczna, zahaczająca raczej o retrospekcję, niż nagłe zmartwychwstanie.

Ostatni Jedi dość wyraźnie nakreślił nam, że to Kylo Ren przejął pałeczkę głównego czarnego charakteru i przywracanie do żywych dawnego mistrza z całą pewnością podkopałoby fundamenty jego przywództwa w Najwyższym Porządku.

Premiera IX Epizodu w reżyserii J.J. Abramsa zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.