Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe grafiki koncepcyjne z „Solo” oraz materiał o kreowaniu głosu Chewbacki

solo-a-star-wars-story-concept-art-1

W Stanach Zjednoczonych Han Solo niedawno miał swoją premierę na Blu-ray DVD, w związku z czym wytwórnia odpowiedzialna za produkcję filmu podzieliła się kilkoma ciekawymi materiałami związanymi ze spin-offem – grafikami koncepcyjnymi stworzonymi na potrzeby realizacji projektu oraz krótkim wideo, w którym twórcy opowiadają o procesie tworzenia głosu Chewbacki.

Wspomniany powyżej filmik znajdziecie w dalszej części artykułu, pod nim zaś zobaczyć możecie kilka spośród wielu udostępnionych grafik przedstawiających zarówno sceny, które mogliśmy oglądać na ekranach kin, jak i takie, które do ostatecznej wersji filmu nie trafiły, a być może nawet nie zostały nigdy nakręcone (po więcej zajrzyjcie na Star Wars News Net):

Na półki polskich sklepów Solo trafi już w przyszłym tygodniu, 26 września.


Zbieramy podpisy pod petycją o wydanie w Polsce nowokanonicznych książek o Wielkim Admirale Thrawnie. Jeśli popieracie naszą inicjatywę i chcielibyście przeczytać Thrawna po polsku już w 2019 roku, możecie złożyć swoje podpisy po kliknięciu w odnośnik poniżej!

thrawn-alliances-petycja

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.