Książki i komiksy

„Ostatni strzał” padnie później

Last Shot cover

Nie mamy dobrych wieści dla fanów polskich wydań nowokanonicznych książek oraz postaci Hana Solo i Lando Calrissiana. Jak donosi blog Świat Star Wars, powieść Daniela José Oldera zatytułowana Ostatni strzał. Opowieść o Hanie i Lando zaliczy opóźnienie i ukaże się w Polsce dopiero w styczniu 2019 roku. Przypomnijmy, że pierwotna data premiery została wyznaczona na listopad tego roku. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony wydawnictwa Uroboros oraz na potencjalne uzasadnienie takiej decyzji.

To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy na kilka tygodni przed premierą Uroboros przesuwa datę wydania powieści. Dodajmy do tego fakt, że nie dość, że nie udało się wydać obiecanych na początku 2018 roku dziesięciu książek z uniwersum Gwiezdnych Wojen, to przesuwając na przyszły rok Ostatni Strzał automatycznie zmniejsza się liczba pozycji, które będzie można wydać w rozsądnych odstępach czasu – zarówno tych nowych, jak i tych, których od dawna oczekujemy.

Pozostaje tylko wierzyć, że wydawnictwo w końcu zewrze szyki i doczekamy się regularnych premier książek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.